Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Lobo HR jest agencją rekrutacyjna (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi. Aktualnie dla Naszego Klienta - lidera w dystrybucji materiałów służących do komunikacji wizualnej -poszukujemy kandydata na stanowisko:

ZADANIA:

  • Realizacja zamówień w systemie SAP, wystawianie faktur
  • Współpraca w zakresie obsługi Klienta z KAM
  • Monitorowanie dostaw do klientów, zbieranie potwierdzeń dostaw, organizowanie ewentualnych zwrotów towarów
  • Monitorowanie stanów magazynowych pod klienta
  • Działania windykacyjne na klientach na swoim rynku, bieżące raportowanie tych czynności w systemie CRM
  • Monitoring dostaw bezpośrednich do klienta
  • Sprawna obsługa Klienta w systemie przy reklamowanym towarze poprzez dokonanie zwrotu reklamowanego towaru w systemie, wypełnienie wniosku reklamacyjnego i przesłanie go do odpowiedniego działu
  • Gromadzenie, aktualizowanie i porządkowanie informacji pozyskiwanych od klientów poprzez rejestrowanie wszystkich działań z klientami w systemie CRM.
  • Prawidłowa obsługa międzynarodowych klientów AIKA poprzez obsługę systemową klientów, kontakt z wybranymi dostawcami oraz wstępne przygotowanie oferty produktowej w formie kalkulacji (współodpowiada z Koordynatorem Działu)
  • • Budowanie trwałych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami w zakresie sprzedaży i obsługi posprzedażowej
Wymagania

WYMAGAMY:

  • Minimum rocznego doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego B2B
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min.B1
  • Dobrej znajomości obsługi komputera, znajomość systemu SAP i CRM będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenia w pracy w branży technicznej / przemysłowej
  • • Samodzielności i skrupulatności w pracy
Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę
  • Wynagrodzenie stałe + premia miesięczna za realizację zadań
  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do biletów do kina i teatru, bilety na mecze Legii, paczki świąteczne
  • Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Oferta jest ważna jeszcze 2442 dni

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LOBO SP. Z O.O. SP K. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LOBO SP. Z O.O. SP K. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.