To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Magazynier - umowa o pracę Step Up Sp. z o.o.

  • Marki, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Praca fizyczna, Magazyn
  • Kraj: Polska

Magazynier - umowa o pracę
Pracodawca: Step Up Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: mazowieckie

Duża, znana polska firma poszukuje pracowników na stanowisko Magazynier do pracy w magazynie w Markach.

Zatrudnienie na umowę o pracę.
Miejsce pracy: MARKI

Obowiązki:

- przyjmowanie i rozkładanie dostaw w magazynie
- kompletacja i przygotowanie towaru do wysyłki
- dbałość o ułożenie towarów w magazynier
- inne prace magazynowe

Poszukujemy:

- osób szukających stabilnego zatrudnienia
- osób gotowych do pracy na 3 zmiany (poniedziałek-piątek)
- osób, które posiadają aktualną książeczkę sanepid
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziana umiejętność obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy + dodatki
- Praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
- Dobra atmosfera w pracy
- Możliwość szkoleń i awansów wewnętrznych
- Praca w dużej, znanej, stabilnej firmie