To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Sprzątaczka domów prywatnych Pat cleaning services

  • Haslemere , Anglia Południowa
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: Anglia Południowa
  • Branża: Obsługa klienta, Praca fizyczna
  • Kraj: Wielka Brytania

Sprzątaczka domów prywatnych
Pracodawca: Pat cleaning services
Kraj: Wielka Brytania , Region: Anglia Południowa

Firma istnieje bardzo krótko ale już sobie zasłużyła na bardzo dobry reputację. Zajmujemy sie sprzątaniem domów na terenie południowej Anglii.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • podstawowe sprzątanie;
  • na prośbę klienta, wykonujemy też prasowanie i generale porządki.

Wymagania stawiane kandydatom

  • prawo jazdy;
  • chęci do pracy!

Nasza oferta

  • £ 7.80-9.20 za godzinę;
  • 30-40 godzin tygodniowo;
  • zakwaterowanie (odpłatnie).