Wyszukaj spośród 8046 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

telemarketer

Data: 02-12-0002, do końca 428 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

ROCKPATH Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą outsourcingową, realizującą projekty telemarketingowe na terenie całej Polski. W ciągu ostatniego roku podwoiliśmy zatrudnienie i obecnie zatrudniamy blisko 700 osób. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: telemarketer.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • telefoniczne umawianie spotkań;
  • budowanie pozytywnych relacji z klientem;
  • realizacja zakładanych celów.
Wymagania
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ( jeśli go nie masz, nie przejmuj się, wszystkiego Cię nauczymy);
  • komunikatywność;
  • dyspozycyjność;
  • nastawienie na realizację celów.
Oferujemy
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie;
  • stałe wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny (aż do 19 zł/godzinę NETTO);
  • elastyczny grafik dopasowany do potrzeb;
  • szkolenia;
  • pracę w miłej i przyjemnej atmosferze.

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie