Wyszukaj spośród 21562 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista Działu Administracji i Finansów (P.O. Kierownika)

Data: 02-12-0002, do końca 517 dni
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura, współpraca z dostawcami;
  • nadzorowanie obsługi administracyjnej;
  • podstawowa obsługa kadrowa pracowników, bieżąca współpraca z zewnętrznym działem kadrowym;
  • obsługa księgowa, bieżąca współpraca z księgowością;
  • monitoring należności i zobowiązań, dokonywanie płatności;
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów i informacji w firmie.
Wymagania
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • doskonałe umiejętności organizacyjne;
  • dobra znajomość MS Office, głównie Office i Excel;
  • umiejętność profesjonalnej obsługi klienta zewnętrznego i wewnętrznego oraz budowania dobrych relacji;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy
  • przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną;
  • satysfakcjonującą pracę pozwalającą na ciągły rozwój;
  • zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności;
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna), biuro w centrum Wrocławia, PizzaDay i inne.
Wymagane języki

polski

angielski

Szukasz pracy jako Specjalista Działu Administracji i Finansów (P.O. Kierownika)

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista Działu Administracji i Finansów (P.O. Kierownika) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Ideacto Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista Działu Administracji i Finansów (P.O. Kierownika) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista Działu Administracji i Finansów (P.O. Kierownika), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Ideacto Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Koniec z mobbingiem w miejscu pracy
Atmosfera w miejscu pracy to jeden z najważniejszych elementów świadczących o
19/12/2018
Pracowniku choruj mniej, to dostaniesz premię
Wiadomo nie od dziś, że każda nieobecność pracownika, spowodowana np. chorobą w
18/12/2018
Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Zobacz wszystkie