To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Młodszy księgowy Jobman Group Sp. z o.o.

  • Kraków, małopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Branża: Finanse / Księgowość
  • Kraj: Polska

Młodszy księgowy
Pracodawca: Jobman Group Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: małopolskie

Jobman Group Sp. z o.o. od ponad 15 lat z powodzeniem daje pracę i zatrudnia pracowników do prac tymczasowych i długoterminowych w całej Polsce. Obecnie szukamy Młodszego księgowego, który zasili Dział Księgowości w krakowskiej centrali naszej firmy.

OPIS STANOWISKA

- weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
- księgowanie wyciągów bankowych
- księgowanie dokumentów zakupowych i sprzedażowych
- rozliczanie zaliczek, delegacji

OCZEKIWANIA

- wykształcenie średnie ekonomiczne lub student finansów/rachunkowości (ewentualnie zainteresowania tematyką rachunkowości oraz chęć do nauki w tym kierunku)
- dobra znajomość pakietu MS Office
- doskonała organizacja pracy
- odpowiedzialność, rzetelność, terminowość i samodzielność

OFERUJEMY

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub o pracę (możliwy również płatny staż z urzędu pracy w przypadku osób bezrobotnych spełniających kryteria)
- możliwość zdobycia wiedzy, umiejętności, doświadczenia i rozwoju zawodowego w kierunku rachunkowości

DODATKOWE INFORMACJE

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"