Wyszukaj spośród 8883 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Młodszy księgowy
Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Data: 02-12-0002, do końca 363 dni

Jobman Group Sp. z o.o. od ponad 15 lat z powodzeniem daje pracę i zatrudnia pracowników do prac tymczasowych i długoterminowych w całej Polsce. Obecnie szukamy Młodszego księgowego, który zasili Dział Księgowości w krakowskiej centrali naszej firmy.

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA

- weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
- księgowanie wyciągów bankowych
- księgowanie dokumentów zakupowych i sprzedażowych
- rozliczanie zaliczek, delegacji

Wymagania

OCZEKIWANIA

- wykształcenie średnie ekonomiczne lub student finansów/rachunkowości (ewentualnie zainteresowania tematyką rachunkowości oraz chęć do nauki w tym kierunku)
- dobra znajomość pakietu MS Office
- doskonała organizacja pracy
- odpowiedzialność, rzetelność, terminowość i samodzielność

Oferujemy

OFERUJEMY

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub o pracę (możliwy również płatny staż z urzędu pracy w przypadku osób bezrobotnych spełniających kryteria)
- możliwość zdobycia wiedzy, umiejętności, doświadczenia i rozwoju zawodowego w kierunku rachunkowości

DODATKOWE INFORMACJE

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

Branża: Finanse / Księgowość

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie