Wyszukaj spośród 8685 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Produkcja - od zaraz!

Lokalizacja: Oleśnica , dolnośląskie
Data: 02-12-0002, do końca 514 dni

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy osób do pracy na stanowisko operatora produkcji.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Oleśnica

Jakie są obowiązki?

- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
- kontrola jakości gotowego produktu
- realizowanie planów produkcyjnych

Wymagania

Jakie są wymagania?

- zdolności manualne
- dyspozycyjność
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

Co oferujemy?

- oferta pracy tymczasowej
- praca w systemie zmianowym
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość zdobycia doświadczenie
- długofalowa współpraca

Zadzwoń już dziś pod numer 607 301 900 lub przyjdź do biura Randstad na Swobodnej 1!

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa. Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).

Szukasz pracy jako Produkcja - od zaraz!

Oferta pracy na stanowisku: Produkcja - od zaraz! w miejscowości: Oleśnica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Randstad Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Produkcja - od zaraz! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Produkcja - od zaraz!, praca w Oleśnica dopasowana do Twoich wymagań.Randstad Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie