Wyszukaj spośród 8881 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Magazynier- Operator Wózka Widłowego
Lokalizacja: Lublin , lubelskie
Data: 02-12-0002, do końca 360 dni

Adecco jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Aktualnie dla naszego Klienta, zajmującego się produkcją spożywczą poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania:

  • obsługa wózków widłowych
  • przewożenie towaru na magazynie oraz hali produkcyjnej
  • rozładunek i załadunek palet przy pomocy wózka widłowego
Wymagania

Wymagania:

  • min. półroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • zaangażowanie i motywacja do pracy - gotowość do pracy 3-zmianowej
  • książeczka SANEPID
Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia stałego
  • wynagrodzenie: 2300 zł/mies. brutto + premia miesięczna (około 10%)
  • pełny etat, praca od zaraz!!!
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • kartę sportową dla chętnych

Poleć naszą ofertę!

Oferta dot. pracy tymczasowej.

Adecco Poland Sp. z o.o.
ul. Peowiaków 10/1
20-007 Lublin

Branża: Przemysł / Produkcja
Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie