Wyszukaj spośród 8316 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Magazynier w firmie kurierskiej
Lublin

Lokalizacja: Lublin , lubelskie
Data: 02-12-0002, do końca 426 dni

Poszukujemy osób do pracy fizycznej jako:

Opis stanowiska

Mamy 6 wolnych miejsc! Poleć naszą ofertę znajomym!

Opis stanowiska:

  • Praca dodatkowa,
  • Sortowanie, przenoszenie, układanie przesyłek,
  • Praca fizyczna,
  • Praca przez 4-6 godziny dziennie (od 06:00 lub od godziny 14:00/16:00)
Wymagania

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy na zmianę poranną lub popołudniową,
  • dobra kondycja i siła fizyczna,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • możliwość dłuższej współpracy.

    Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

(Adecco -Agencja zatrudnienia nr 364)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV lub wizytę w biurze Adecco (Peowiaków 10/1, Lublin)

Branża: Praca fizyczna
Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie