Wyszukaj spośród 20823 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier w firmie kurierskiej

Lokalizacja: Lublin , lubelskie
Data: 02-12-0002, do końca 514 dni

Poszukujemy osób do pracy fizycznej jako:

Opis stanowiska

Mamy 6 wolnych miejsc! Poleć naszą ofertę znajomym!

Opis stanowiska:

  • Praca dodatkowa,
  • Sortowanie, przenoszenie, układanie przesyłek,
  • Praca fizyczna,
  • Praca przez 4-6 godziny dziennie (od 06:00 lub od godziny 14:00/16:00)
Wymagania

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy na zmianę poranną lub popołudniową,
  • dobra kondycja i siła fizyczna,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • możliwość dłuższej współpracy.

    Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

(Adecco -Agencja zatrudnienia nr 364)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV lub wizytę w biurze Adecco (Peowiaków 10/1, Lublin)

Szukasz pracy jako Magazynier w firmie kurierskiej

Oferta pracy na stanowisku: Magazynier w firmie kurierskiej w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Magazynier w firmie kurierskiej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier w firmie kurierskiej, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie