To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pomocnik mleczarski InterKadra

  • Krotoszyn, wielkopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Pomocnik mleczarski
Pracodawca: InterKadra
Kraj: Polska , Region: wielkopolskie

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Opis stanowiska pracy

  • obserwacja aparatury kontrolno-pomiarowej zgodnie  z wymogami jakościowymi i ilościowymi;
  • przerób surowca określony instrukcją technologiczną;
  • właściwe wykorzystanie zdolności produkcyjnych  maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii technologicznej produkcji  mleka w proszku oraz uzyskiwanie produktu ;zgodnego z recepturą;
  • poprawne  wypełnianie raportów przebiegu cyklu  produkcyjnego;
  • utrzymanie ustalonych standardów higieny na stanowisku pracy;
  • zapewnienie produkcji bezpiecznej żywności w zakresie odpowiedzialności.

Wymagania stawiane kandydatom

  • wykształcenie średnie techniczne;
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym;
  • mile widziana obsługa  wózków jezdniowych z napędem silnikowym oraz dźwigni;
  • mile widziana umiejętność ustawienia  aparatury kontrolno–pomiarowej.

Nasza oferta

  • pracę w firmie nastawionej na rozwój pracowników;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatkowe premie);
  • pakiet benefitów w tym dofinansowanie do dojazdów do pracy, opieka medyczna LUXMED, kartę Multisport;
  • podczas okresu próbnego (3 m-c) zatrudnienie przez InterKadra Sp. z o.o. w ramach umowy o pracę tymczasową.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV