To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca kasa/magazyn Praca kasa/magazyn

  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: zachodniopomorskie
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Zarobki: 1000 – 2000 zł
  • Branża: Obsługa klienta, Magazyn
  • Kraj: Polska

Praca kasa/magazyn
Pracodawca: Praca kasa/magazyn
Kraj: Polska , Region: zachodniopomorskie

Dla naszego klienta z wieloletnim doświadczeniem w branży, poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku: kasa/magazyn.

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniana odpowiedzialna będzie za kasę lub magazyn. Rodzaj stanowiska zostaje do ustalenia.

Wymagania stawiane kandydatom

  • wymagana jest aktualna książeczką sanepidowska.

Nasza oferta

  • umowę zlecenie;
  • stawkę 13 zł/brutto.