Wyszukaj spośród 8846 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator Transportu Wewnętrznego
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski , lubuskie
Data: 02-12-0002, do końca 363 dni

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania:

- przyjmowanie wyrobów gotowych;
- umieszczanie wyrobów na regałach wysokiego składowania;
- proste prace magazynowe;
- przygotowywanie wysyłek.

Wymagania

Wymagania:

- uprawnienia na wózek widłowy;
- umiejętność pracy w zespole;
- obowiązkowość, rzetelność i samodyscyplina.

Oferujemy

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta;
- zatrudnienie na pełen etat, premie i dodatki do wynagrodzenia;
- przyjazną atmosferę pracy;
- praca w systemie zmianowym;
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie