To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator Transportu Wewnętrznego Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: lubuskie
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Operator Transportu Wewnętrznego
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: lubuskie

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

- przyjmowanie wyrobów gotowych;
- umieszczanie wyrobów na regałach wysokiego składowania;
- proste prace magazynowe;
- przygotowywanie wysyłek.

Wymagania:

- uprawnienia na wózek widłowy;
- umiejętność pracy w zespole;
- obowiązkowość, rzetelność i samodyscyplina.

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta;
- zatrudnienie na pełen etat, premie i dodatki do wynagrodzenia;
- przyjazną atmosferę pracy;
- praca w systemie zmianowym;
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.