Wyszukaj spośród 10799 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik Produkcji 2 ZMIANY
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski , lubuskie
Data: 02-12-0002, do końca 337 dni

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania:

- Wykonywanie czynności produkcyjnych;
- Praca w pozycji stojącej.

Wymagania

Wymagania:

- Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym;
- Zdolności manualne;
- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy

Oferujemy:

- Pracę na 2 zmiany;
- Umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u klienta;
- Atrakcyjny system premiowy;
- Terminowość wypłat.

Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie