Wyszukaj spośród 11745 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik manualny - Nadarzyn - od zaraz- 15,5 zł/h
Lokalizacja: Piaseczno , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 321 dni
Opis:

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr Certyfikatu 10944
Dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Manualny w magazynie

Miejsce pracy: Nadarzyn (obok Maximus)

Opis stanowiska:
* prace mmanulane
* kompletowanie zamówień, segregacja, praca ze skanerem i etykietami

Wymagania:
* dyspozycyjność i motywacja do pracy
* umiejętności pracy samodzielnej oraz w grupie

Oferujemy:
* pracę w dynamicznym zespole
* umowę zlecenie podstawa + premie
* 15,5 zł/h brutto + premie
* indywidualny grafik od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 7-17
* płatne szkolenie stanowiskowe oraz możliwość rozwoju
* stabilne zatrudnienie - umowa o prace po okresie próbnym

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz.

Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Aplikuj poprzez link: Pracownik manualny - Nadarzyn - od zaraz- 15,5 zł/h

Branża: Łańcuch dostaw

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie