To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Infolinia Przychodząca/ Pracownik Biura- stała praca- obsługa klienta Level Work

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Call Center
  • Kraj: Polska

Infolinia Przychodząca/ Pracownik Biura- stała praca- obsługa klienta
Pracodawca: Level Work
Kraj: Polska , Region: mazowieckie

Opis:

Pracownik Biurowy/Infolinia Przychodząca
Branża: ubezpieczeniowa
Miejsce pracy: Warszawa – Praga Południe

Opis stanowiska:
• wsparcie procesów obsługi biura oraz klienta
• obsługa korespondencji mailowej i pocztowej lub infolinia przychodząca - do wyboru
• budowa i utrzymanie pozytywnych relacji z klientami;
• dbanie o wizerunek firmy oraz o wysoką jakości świadczonych usług;

Wymagania:
• umiejętność płynnego pisania oraz obsługa Outlook i Word
• wykształcenie średnie oraz niekaralność;
• komunikatywność i wysoka kultura osobista;
• zaangażowania i dobrej organizacji pracy;
• miele widziane doświadczenie w obsłudze klienta;

Oferujemy:
• wynagrodzenie podstawowe;
• system premiowy oraz konkursy;
• elastyczne grafik pracy do ustalenia - pon.- piątek w godz. 8­-20 i sobota 9-16
• szkolenia i kompleksowe wdrożenie do pracy;
• możliwość rozwoju zawodowego;
• przyjazną atmosferę w pracy w młodym zespole;

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV

CV proszę przesyłać przez portal
Rekrutacje prowadzi:
LEVEL WORK Agencja HR nr Certyfikatu 10944

Prosimy o dopisek klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”