To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca w sekretariacie Kancelaria Notarialna not. Joanna Taczewska

  • Katowice, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża: Administracja biurowa, Prawo, Praktyki / Staże / Dla Studenta
  • Kraj: Polska

Praca w sekretariacie
Pracodawca: Kancelaria Notarialna not. Joanna Taczewska
Kraj: Polska , Region: śląskie

Kancelaria notarialna szuka pracownika do pracy w sekretariacie. Forma zatrudnienia - staż z UP w Katowicach, następnie umowa na cały etat.

Miejsce pracy: Katowice Kostuchna, oś. Bażantów.

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków m.in. należy:

  • prowadzenie ksiąg i repertoriów - również elektronicznych;
  • bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa klienta;
  • korespondencja z urzędami i klientami;
  • dbanie o porządek w kancelarii;
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania stawiane kandydatom

  • biegła obsługa komputera i urządzeń peryferyjnych;
  • dobra organizacja;
  • dobra dykcja;
  • łatwość w przyswajaniu wiedzy.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie w branży prawniczej.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

List motywacyjny