To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

OWW super oferta->magazyn Bielany-> bezpłatne dojazdy! Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Bielany Wrocławskie, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

OWW super oferta->magazyn Bielany-> bezpłatne dojazdy!
Pracodawca: Randstad Polska Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: dolnośląskie

Szukasz Pracy?
Interesuje Cie oferta pracy jako Operator Wózka Widłowego?
A może interesują Cię dodatkowe benefity?
Szukamy właśnie Ciebie!

Stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zadania:
rozładunek i załadunek towaru, składowanie towaru,prace magazynowe

Wymagania:
uprawnienia na wózki widłowe

- atrakcyjne wynagrodzenie+premia
- bezpłatne dojazdy do pracy
- oferta pracy tylko na 2 zmiany!
- pakiet benefitów
- oferta pracy tymczasowej, możliwość długofalowej współpracy  bezpośrednio z Firmą

Zadzwoń już dziś 501 324 897 lub wyślij SMS o treści "BIELANY" oddzwonimy do Ciebie!

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa. Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47).