Wyszukaj spośród 18307 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik ds. dokumentacji księgowej z językiem francuskim lub niemieckim

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 487 dni

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• czynności biurowe i administracyjne
• praca na systemie SAP
• telefoniczny i mailowy kontakt z klientami w celu udzielania niezbędnych informacji
• wprowadzanie danych do systemu
• analiza dokumentacji

Wymagania

Oczekiwania:
• zaawansowana znajomość języka francuskiego lub niemieckiego (min. B2)
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
• znajomość pakietu MS Office
• doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej oraz obsłudze klienta
• dokładność
• myślenie analityczne

Oferujemy

Oferta:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa)
• możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
• atrakcyjny pakiet szkoleń

Szukasz pracy jako Pracownik ds. dokumentacji księgowej z językiem francuskim lub niemieckim

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik ds. dokumentacji księgowej z językiem francuskim lub niemieckim w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cee Experts Uszyński s.j. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik ds. dokumentacji księgowej z językiem francuskim lub niemieckim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie