To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator linii produkcyjnej – Dąbrowa Górnicza ISSP Sp. z o.o.

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Operator linii produkcyjnej – Dąbrowa Górnicza
Pracodawca: ISSP Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: śląskie

Operator linii produkcyjnej: Dąbrowa Górnicza

ISSP, (agencja zatrudnienia) nr rej. 10629 na zlecenie swojego klienta  –  renomowanej firmy produkcyjnej specjalizującej się w produkcji  filtrów ceramicznych, światowego lidera w produkcji materiałów technologicznych, poszukuje osób chętnych do pracy w miejscowości Dąbrowa Górnicza.

Opis stanowiska pracy

  • praca na linii produkcyjnej;
  • obsługa maszyn, urządzeń i paneli sterowniczych zgodnie ze standardami określonymi w instrukcjach;
  • zapewnienie odpowiedniej jakości produktów;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania stawiane kandydatom

  • wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • dokładność i sumienność przy wykonywaniu obowiązków;
  • dyspozycyjności  (równoważny system pracy, trzy zmiany lub system czterobrygadowy w zależności od działu);
  • podstawy obsługi komputera.

Nasza oferta

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • osobom z potencjałem – możliwość rozwoju.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV