Wyszukaj spośród 18786 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca na produkcji od zaraz 3200/mc

Lokalizacja: Rogalinek , wielkopolskie
Data: 02-12-0002, do końca 485 dni

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której
głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy : Koninko k. Poznania

Praca na produkcji podzespołów do samochodów

Opis stanowiska
ZADANIA
  • prace produkcyjne przy wyrobie elementów plastikowych
  • przycinanie plastikowych elementów
  • inne zlecone prace produkcyjne

Wymagania
WYMAGAMY
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu działań
  • własny dojazd do pracy
  • dyspozycyjność do pracy systemie 3 zmianowym
Oferujemy
OFERUJEMY
  • Praca w systemie trzyzmianowym 6-14;14-22;22-6.00
  • Stawka dzienna 19 zł brutto/h
  • umowę zlecenia
  • atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych

Szukasz pracy jako Praca na produkcji od zaraz 3200/mc

Oferta pracy na stanowisku: Praca na produkcji od zaraz 3200/mc w miejscowości: Rogalinek jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca na produkcji od zaraz 3200/mc Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie