To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca na produkcji od zaraz 3200/mc Gi Group Sp z o.o.

  • Kostrzyn, wielkopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża: Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Praca na produkcji od zaraz 3200/mc
Pracodawca: Gi Group Sp z o.o.
Kraj: Polska , Region: wielkopolskie

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której
głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy : Koninko k. Poznania

Praca na produkcji podzespołów do samochodów

ZADANIA
  • prace produkcyjne przy wyrobie elementów plastikowych
  • przycinanie plastikowych elementów
  • inne zlecone prace produkcyjne

WYMAGAMY
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu działań
  • własny dojazd do pracy
  • dyspozycyjność do pracy systemie 3 zmianowym
OFERUJEMY
  • Praca w systemie trzyzmianowym 6-14;14-22;22-6.00
  • Stawka dzienna 19 zł brutto/h
  • umowę zlecenia
  • atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych