Wyszukaj spośród 11745 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca na produkcji od zaraz 3200/mc
Lokalizacja: Kostrzyn , wielkopolskie
Data: 02-12-0002, do końca 336 dni

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której
głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy : Koninko k. Poznania

Praca na produkcji podzespołów do samochodów

Opis stanowiska
ZADANIA
  • prace produkcyjne przy wyrobie elementów plastikowych
  • przycinanie plastikowych elementów
  • inne zlecone prace produkcyjne

Wymagania
WYMAGAMY
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu działań
  • własny dojazd do pracy
  • dyspozycyjność do pracy systemie 3 zmianowym
Oferujemy
OFERUJEMY
  • Praca w systemie trzyzmianowym 6-14;14-22;22-6.00
  • Stawka dzienna 19 zł brutto/h
  • umowę zlecenia
  • atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych

Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie