To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Malarz przemyslowy JobSupply Polska Sp. z o.o.

  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Wykształcenie: Podstawowe
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Doświadczenie: 2 – 5 lat
  • Branża: Przemysł / Produkcja

Malarz przemyslowy
Pracodawca: JobSupply Polska Sp. z o.o.

JobSupply Polska Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar ApS Group z Odense w Danii (agencja nr 5437). Jako część BlueCollar ApS działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 11 lat.

Opis stanowiska pracy

Przygotowanie powierzchni i malowanie elementów konstrukcji stalowych (belki pod hale, stal czarna). Malowanie natryskowe farbami epoksydowymi.

Wymagania stawiane kandydatom

  • udokumentowanego doświadczenia zawodowego w charakterze malarza przemysłowego - min. 2 lata (umowy, referencje lub świadectwa pracy);
  • znajomości j. angielskiego – duży atut;
  • certyfikatu epoxy;
  • certyfikat Norsoc M- 501;
  • prawo jazdy kat. B i własne auto – dodatkowy atut.

Nasza oferta

  • wynagrodzenie podstawowe 138,95 DKK/ brutto godz.  (dodatki zmianowe na II 156 DKKi III zmianie 179,95 DKK);
  • zmiana dzienna lub nocna (zakład pracuje w systemie III zmianowym);
  • możliwość nadgodzin;
  • kontrakt w oparciu o duńską umowę związkową;
  • kontrakt z możliwością przedłużenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe;
  • możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK /tydz.;
  • opieka koordynatora;
  • wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.;
  • zakwaterowanie (koszt odciągany z wynagrodzenia).

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

certyfikaty