Wyszukaj spośród 2948 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Malarz przemyslowy

Data: 02-12-0002, do końca 433 dni
Lokalizacja:

JobSupply Polska Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar ApS Group z Odense w Danii (agencja nr 5437). Jako część BlueCollar ApS działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 11 lat.

Opis stanowiska

Przygotowanie powierzchni i malowanie elementów konstrukcji stalowych (belki pod hale, stal czarna). Malowanie natryskowe farbami epoksydowymi.

Wymagania
  • udokumentowanego doświadczenia zawodowego w charakterze malarza przemysłowego - min. 2 lata (umowy, referencje lub świadectwa pracy);
  • znajomości j. angielskiego – duży atut;
  • certyfikatu epoxy;
  • certyfikat Norsoc M- 501;
  • prawo jazdy kat. B i własne auto – dodatkowy atut.
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe 138,95 DKK/ brutto godz.  (dodatki zmianowe na II 156 DKKi III zmianie 179,95 DKK);
  • zmiana dzienna lub nocna (zakład pracuje w systemie III zmianowym);
  • możliwość nadgodzin;
  • kontrakt w oparciu o duńską umowę związkową;
  • kontrakt z możliwością przedłużenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe;
  • możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK /tydz.;
  • opieka koordynatora;
  • wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.;
  • zakwaterowanie (koszt odciągany z wynagrodzenia).

Wymagane języki

angielski

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Osoby, które ukończą staż, zostaną zatrudnione
Praktyka wykorzystywania osób kierowanych na staż jako darmowych pracowników zostanie
21/09/2018
Szybsze przywracanie do pracy po bezprawnym zwolnieniu
Pracę stracić dziś można z wielu powodów – z winy własnej i niezgodnie z prawem.
21/09/2018
Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Zobacz wszystkie