Wyszukaj spośród 18906 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. obsługi klientów węgierskojęzycznych

Data: 02-12-0002, do końca 489 dni
Lokalizacja: Białystok , podlaskie
Łódź , łódzkie
Zambrów , podlaskie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. obsługi klientów z j. węgierskim.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV z zaznaczeniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości na adres e-mail.
Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 1727.

Opis stanowiska

Zadania:

  • telefoniczna obsługa klienta (połączenia przychodzące);
  • wsparcie procesów sprzedażowych;
  • udział w projektach wdrażanych w Dziale Obsługi Klienta.
Wymagania
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość języka węgierskiego– warunek konieczny;
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta.
Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • możliwość udziału w realizacji ambitnych projektów;
  • wyzwania pozwalające na rozwój osobisty w międzynarodowym środowisku;
  • niezbędne narzędzia pracy.
Wymagane języki

węgierski

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Szukasz pracy jako Specjalista ds. obsługi klientów węgierskojęzycznych

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. obsługi klientów węgierskojęzycznych w miejscowości: Zambrów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Inwenta lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. obsługi klientów węgierskojęzycznych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

Inwenta

Stanowisko: Specjalista ds. obsługi klientów węgierskojęzycznych, Białystok Łódź Zambrów

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 565
Wrocław 148
Kraków 119
Poznań 102
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy