To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

DUŃSKI lub NORWESKI 7000 PLN Łódź PMSolutions

  • Łódź, łódzkie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: łódzkie
  • Branża: Obsługa klienta
  • Kraj: Polska

DUŃSKI lub NORWESKI 7000 PLN Łódź
Pracodawca: PMSolutions
Kraj: Polska , Region: łódzkie

Poszukujemy osób ceniących międzynarodowe środowisko w centrali firmy BANKU w Łodzi.

Stanowisko nie  sprzedażowe.

Zapraszamy do przesyłania CV na adres e-mail.

Opis stanowiska pracy

  • zadania to opieka nad wew. Klientem;
  • dbanie o przestrzeganie  wewnętrznych procedur;
  • sprawdzanie braków w dokumentacji;
  • udzielanie informacji wew. Klientom.

Wymagania stawiane kandydatom

  • oczekujemy znajomości języka norweskiego lub duńskiego na poziomie – B2/C1;
  • nie wymagamy doświadczenia!

Nasza oferta

  • zapewniamy szkolenia – za które otrzymujesz wynagrodzenie;
  • gwarantujemy umowę o pracę;
  • wynagrodzenie  - 7000 PLN brutto.