Wyszukaj spośród 20823 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik hali sprzedaży

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 02-12-0002, do końca 515 dni

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA OTWARCIE SKLEPU!

Pracownik hali sprzedaży - oferta pracy tymczasowej
- wykładanie towaru na hali sprzedaży
- obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy

Wymagania

WYMAGANIA

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
- masz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych
- jesteś dyspozycyjny i gotowy/a do pracy zmianowej
- potrafisz pracować w zespole
- nie brakuje Ci chęci do pracy

LOKALIZACJA: ŁÓDŹ ul. ŻEROMSKIEGO

Oferujemy

OFERUJEMY

- elastyczny czas pracy (możliwość pogodzenia pracy z nauką, życiem prywatnym, etatem)
- możliwość szybkiej wypłaty wynagrodzenia - przelewem na konto do 5 dni roboczych
- obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez wychodzenia z domu
- wsparcie konsultantów i Rzecznika Pracownika

DODATKOWE INFORMACJE

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Szukasz pracy jako Pracownik hali sprzedaży

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik hali sprzedaży w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jobman Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik hali sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik hali sprzedaży, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Jobman Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie