To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji dekoracji i mebli Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Goleniów, zachodniopomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: zachodniopomorskie
  • Branża: Przemysł / Produkcja, Magazyn
  • Kraj: Polska
Pracownik produkcji dekoracji i mebli

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, mieszczącej się z centrum Goleniowa firmy z branży meblarsko-dekoracyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

• składanie elementów mebli
• kontrola jakości wytworzonych produktów
• praca przy taśmie produkcyjnej
• pakowanie elementów
• wysyłanie gotowych artykułów

WYMAGANIA

• dyspozycyjność i chęć do pracy
• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie w wysokości 13,50 zł brutto/h oraz premia
• dopłatę do godzin nocnych w wysokości 20% od stawki podstawowej
• darmowe wyżywienie
• odzież roboczą
• możliwość rozwoju w strukturach firmy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Felczaka 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.