To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik gospodarstwa trzody chlewnej Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Schernikau, Niemcy
  • Stanowisko: Nie podano
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Niemcy
Pracownik gospodarstwa trzody chlewnej

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada niemieckie zezwolenie Federalnej Agencji Pracy z dnia 29.06.2015 wydane przez Agentur für Arbeit Düsseldorf, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

Do obowiązków osób zatrudnionych na tym stanowisku należy opieka nad trzodą chlewną, pielęgnacja i karmienie zwierząt, kastracja oraz przycinanie ogonów, a także dbanie o czystość.

WYMAGANIA

Wymagamy doświadczenia w pracy ze zwierzętami oraz podstawowej znajomości języka niemieckiego. Niezbędne jest również posiadanie ubezpieczenia ZUS lub KRUS przez miesiąc przed rozpoczęciem pracy. Mile widziane posiadanie samochodu.

OFERUJEMY

Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 8,91 EUR brutto/h, z umową o pracę na warunkach polsko-niemieckich. Pomagamy w organizacji zakwaterowania. Praca w systemie tydzień na tydzień (7 dni pracy/ 7 dni wolnych).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Felczaka 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.