To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji - zapewniony dojazd! Work & Profit Spółka z o.o.

  • Wiśniowa, małopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Pracownik produkcji - zapewniony dojazd!
Pracodawca: Work & Profit Spółka z o.o.
Kraj: Polska , Region: małopolskie

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Zadania:

  • Organoleptyczna kontrola jakości surowców.
  • Namiarowanie surowców ich dozowanie oraz wykonanie półfabrykatu.
  • Właściwe składowanie półfabrykatów oraz zapewnienie ich identyfikacji.
  • Gromadzenie, segregowanie i pakowanie zużytych opakowań
  • Utrzymywanie w czystości urządzeń zgodnie z zasadami mycia oraz utrzymywanie porządku na stanowiska pracy.

Wymagania:

• Ukończone 18 lat
• Książeczka z sanepidu - warunek konieczny
• Pracowitość oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Punktualność oraz schludny wygląd

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
• Terminowe wynagrodzenie
Dowóz do miejsca pracy !

Tel:
Okolice Mszany Dolnej i Jodłownika: 663 491 032
Okolice Krakowa, Wieliczki, Myślenic: 885 777 272