Wyszukaj spośród 18807 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praktyki

Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 484 dni

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie do naszego biura w Nowym Dworze Mazowieckim poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

Jeżeli interesuje Cię:
• Praca z ludźmi,
• Wsparcie w biurze Adecco, w codziennych zadaniach (rekrutacja i administracja)
• Zdobycie pierwszego doświadczenia, które zaowocuje w przyszłości zatrudnieniem...

Wymagania

A przy tym jesteś:

  • Dyspozycyjny/-a do pracy w tygodniu od 9.00 do 16.00,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B - czynne

  • Osobą rzetelną i skrupulatną, która dba o ład i estetykę,
  • Chętny/-a do pracy administracyjnej - stos dokumentów nie wywołuje u Ciebie bólu głowy,
  • Biegłym uczniem i szybko nabywasz samodzielności w działaniu...

... Dołącz do Naszego Zespołu!

Oferujemy

Z nami zyskasz:
Cenne doświadczenie na stażu u lidera z branży doradztwa personalnego,
Referencje po odbyciu stażu,
Rekomendacje do naszych Klientów na stanowiska administracyjne, asystenckie,
• Pracę w miłej i kameralnej atmosferze w dogodnej lokalizacji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Szukasz pracy jako Praktyki

Oferta pracy na stanowisku: Praktyki w miejscowości: Nowy Dwór Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praktyki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie