Wyszukaj spośród 8955 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Drukarnia -stała praca-13zł/h – wolne weekendy !
Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Data: 02-12-0002, do końca 365 dni

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta Drukarni zlokalizowanej na Rybitwach poszukujemy osób chętnych do podjęcia stałej pracy (pn-pt) w trybie od zaraz.

Szczegółowa lokalizacja pracy: Kraków - Rybitwy

Praca na 3 zmiany w godzinach: 6-14,14-22,22-06
lub tylko na nocną zmianę.

Obowiązki:

  • Pakowanie
  • Układanie książek
  • Oklejanie
  • Przenoszenie okładek na książki
  • Inne czynności introligatorskie związane z pracą w drukarni
Wymagania

Wymagamy:

  • Dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany od poniedziałku do piątku
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Predyspozycje do pracy stojacej
  • Mile widziane osoby zainteresowane nawiązaniem długofalowej współpracy
  • Mile widziane Panie
Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę pn-pt, weekendy zawsze wolne
  • Stabilne zatrudnienie na umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie 13 zł brutto/h
  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz zatrudnienie przez renomowaną agencję !
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie