Wyszukaj spośród 18786 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Audytor Punktu Sprzedaży

Lokalizacja: Lublin , lubelskie
Data: 02-12-0002, do końca 486 dni

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Odwiedzanie punktów sprzedaży oraz lokali usługowych takich jak: salony fryzjerskie, salony kosmetyczne, siłownie, butiki, sklepy bieliźniarskie, sklepy z prezentami etc. na powierzonym obszarze
  • Tworzenie bazy danych odwiedzonych punktów zawierającej dane teleadresowe (nazwa, adres, nr telefonu, email, rodzaj prowadzonej działalności)
  • Tworzenie dokumentacji zdjęciowej
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Liderem Zespołu, zgłaszanie problemów oraz wszystkich kwestii mogących mieć negatywny wpływ na przebieg projektu
  • Praca na terenie Lublina i najbliższych okolic

Wymagania

Wymagania:

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • dokładność, rzetelność, systematyczność
  • samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy
  • gotowość do odbywania wyjazdów służbowych
  • mile widziane doświadczenie jako audytor lub "tajemniczy klient"
Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • podstawa + premia uznaniowa + zwrot kosztów transportu
  • telefon służbowy
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 14:00
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Adecco - Agencja Zatrudnienia nr 364

Szukasz pracy jako Audytor Punktu Sprzedaży

Oferta pracy na stanowisku: Audytor Punktu Sprzedaży w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Audytor Punktu Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie