Kierowca międzynarodowy Interima Polska

  • Strasburg, Francja
  • 15-10-2017 , do końca 22 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Rodzaj pracy: Kontrakt
  • Zarobki: 2000 zł – 4000 zł
  • Doświadczenie: 2 – 5 lat
  • Branża: Transport / Spedycja
  • Kraj: Francja

Kierowca międzynarodowy
Pracodawca: Interima Polska
Kraj: Francja

Interima Polska Sp. z o.o., posiadająca certyfikat Agencji Zatrudnienia o numerze 12876, prowadzi obecnie rekrutację, na zlecenie swojego klienta, na stanowisko:

Kierowca​ międzynarodowy kat.C+E.

 Kierowca międzynarodowy kat. C+E

​Ilość wolnych miejsc: 5-6

Miejsce pracy: okolice Strasburga , Francja

​Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

  • praca w francuskiej firmie zajmującej się przewozem różnego rodzaju towarów;
  • prawo jazdy kat. C+E;
  • wymagane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych na trasach międzynarodowych,
  • dbałość o sprzęt i powierzone mienie,
  • aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej do przewozu rzeczy;
  • posiadanie aktualnego badania lekarskiego dla kierowcy zawodowego oraz orzeczenia psychologicznego (istnieje również możliwość skierowania na badania przez firmę dla osób, które jeszcze nie posiadają tych zaświadczeń).

Wymagania i obowiązki

  • język angielski, niemiecki lub francuski;
  • zapewnienie terminowych dostaw;
  • przewóz towarów na terenie całej Francji;
  • dodatkowo: załadunek, dostawa, wyładunek towarów
  • po tygodniu pracy powrót do bazy+ zapewnione mieszkanie na weekend.

Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie+ dodatek żywnościowy+ dodatek noclegowy;
  • pracę w systemie: 3 tygodnie pracy 1 tydzień wolnego lub 6 tygodnie wolnego w ciągu roku (na Wielkanoc, Boże Narodzenie i wakacje);
  • 214 godzin pracy na miesiąc;
  • możliwość długoterminowego zatrudnienia;
  • miesięczne wynagrodzenie z dodatkami: od ok. 2 500 euro netto.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

Prawo jazdy tat.C + E

CV

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail wraz  z załączeniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” Interima Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta jest ważna jeszcze 22 dni Aplikuj teraz