To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Mechanik samochodów ciężarowych i naczep – Szwecja, Malmo Perfect Job

  • Kraków, małopolskie
  • Stanowisko: Specjalista
  • Region: małopolskie
  • Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Doświadczenie: 2 – 5 lat
  • Branża: Motoryzacja
  • Kraj: Polska

Mechanik samochodów ciężarowych i naczep – Szwecja, Malmo
Pracodawca: Perfect Job
Kraj: Polska , Region: małopolskie

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów ze Szwecji, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I NACZEP.
Miejsce pracy:
 Szwecja, Malmo.

Opis stanowiska pracy

  • serwis oraz naprawy bieżące w celu eliminowania występujących wad;
  • dokonywanie diagnostyki samochodów ciężarowych i naczep;
  • bieżące oraz okresowe kontrole pojazdów.

Wymagania stawiane kandydatom

  • doświadczenie w samodzielnych naprawach samochodów ciężarowych i naczep;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego (Klient pochodzi z Polski);
  • prawo jazdy kat. C;
  • własny samochód do dyspozycji;
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe.

Nasza oferta

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat (praca dwuzmianowa 07:00-16:00, 14:00-23:00);
  • wynagrodzenie: 80 SEK/h netto;
  • zatrudnienie od zaraz na dłuższy okres czasu (po pół roku, możliwość zatrudnienia na warunkach szwedzkich);
  • bezpłatne zakwaterowanie w domu, pokoju pojedynczym;
  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy w Szwecji.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV