To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji - monter Jobman Group Sp. z o.o.

  • Biskupice Podgórne, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża: Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Pracownik produkcji - monter
Pracodawca: Jobman Group Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: dolnośląskie

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Pracownik produkcji / monter - oferta pracy tymczasowej

OBOWIĄZKI
montaż podzespołów do pralek lub lodówek
prace manualne
właściwe i terminowe realizowanie planów produkcyjnych
przestrzeganie standardów jakościowych

WYMAGANIA
wykształcenie min.podstawowe
możliwość podjęcia pracy od zaraz
dobry wzrok (możliwa praca w okularach)
zdolności manualne
zaangażowanie w wykonywaną pracę (rozumiane również jako brak absencji)
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY
umowę o pracę tymczasową w pełni oskładkowaną
stałą stawkę plus premię frekwencyjną
stabilne zatrudnienie (praca jednozmianowa w godzinach 7:00-15:00)
szkolenie stanowiskowe
pracę w dynamicznym zespole w firmie o znanej i cenionej marce produktów

DODATKOWE INFORMACJE
Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".