To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Cieśla szalunkowy, francuska umowa o pracę, od zaraz Work Express Sp. z o.o.

  • Alpy, Francja
  • Stanowisko: Nie podano
  • Branża: Budownictwo
  • Kraj: Francja

Cieśla szalunkowy, francuska umowa o pracę, od zaraz
Pracodawca: Work Express Sp. z o.o.
Kraj: Francja

Dla naszego Klienta, dużej, francuskiej firmy budowlanej poszukujemy cieśli szalunkowych, gotowych podjąć zatrudnienia na francuskich warunkach.

Opis stanowiska pracy:

Współpraca z francuskim kierownictwem w zakresie budowy kilkopiętrowych budynków biurowych , w szczególności :

  • zalewanie fundamentów betonem, w wyznaczonych miejscach
  • wiązanie zbrojeń
  • praca na szalunkach metalowych przy wykonywaniu różnych elementów konstrukcyjnych, głównie przy stawianiu ścian w systemach Sateco

Od kandydatów oczekujemy :

  • Minimum 3-letnie, udokumentowane, doświadczenie jako
  • Cieśla Szalunkowy
  • Doświadczenie w pracy z szalunkami metalowym głownie PERI DOKA i SATECO oraz samodzielność na tym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy we Francji na stanowisku cieśli
    Czytanie planów na poziomie pozwalającym realizować zlecenia przełożonego

  • Mile widziane :

- własne auto do dyspozycji na wyjazd
- znajomość języka francuskiego

Ze swojej strony oczekujemy:

  • Francuską umowę o pracę
  • Zakwaterowanie
  • Dodatek za eksploatacje własnego samochodu
  • Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach( jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt)
  • Wsparcie koordynatora w miejscu oddelegowania
  • Opiekę Rzecznika Pracownika
  • Wynagrodzenia ok.1 600 euro netto miesięcznie