To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Regipsiarze - FRANCJA Work Express Sp. z o.o.

  • Thonon, Chambery i inne., Francja
  • Stanowisko: Nie podano
  • Branża: Budownictwo, Praca fizyczna
  • Kraj: Francja

Regipsiarze - FRANCJA
Pracodawca: Work Express Sp. z o.o.
Kraj: Francja

Miejsce pracy: Francja
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH REGIPSIARZY
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa
Monter płyt k/g - FRANCJA
Numer ref. 24/kg/FR

Obowiązki
• Montaż ścianek z płyt kartonowo-gipsowych;
• Montaż sufitów podwieszanych Armstrong;

Wymagania
• Doświadczenie w montażu płyt g/k oraz sufitów podwieszanych (Armstrong);
• Dokładność;
• Gotowość do szybkiego wyjazdu do Francji;

Mile widziane
• Doświadczenie jako regipsiarz na terenie Francji lub Niemiec;
• Znajomość j. francuskiego;

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• BEZPŁATNE zakwaterowanie;
• Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat;
• SAMOCHODY służbowe na miejscu;
• Liczne PREMIE;

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.