To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik działu sprzedaży i zaopatrzenia Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża: Administracja biurowa, Sprzedaż
  • Kraj: Polska
Pracownik działu sprzedaży i zaopatrzenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, polskiego producenta elementów instalacji uziemiających i ochrony odgromowej, mających zastosowanie w energetyce, budownictwie, telekomunikacji i przemyśle chemicznym na całym świecie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

  • współpraca z firmami zajmującymi się transportem lądowym, morskim i lotniczym
  • kontakty handlowe z dostawcami i odbiorcami
  • negocjacja cen, przygotowywanie ofert handlowych
  • udział w przygotowywaniu planu sprzedaży, produkcji i dostaw towarów
  • tworzenie i rejestracja dokumentów handlowo-spedycyjnych, wystawianie faktur
  • monitorowanie terminowości planu produkcji i dostaw towarów
  • współtworzenie bazy danych odbiorców i dostawców

WYMAGAMY

  • min. 2 - letniego doświadczenia zawodowego w dziale sprzedaży lub zaopatrzenia
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wprawy w posługiwaniu się pakietem Office, wraz z programem Excel
  • czynnego prawa jazdy kategorii B
  • umiejętności pracy w zespole
  • dużego poczucia odpowiedzialności i zdolności określania priorytetów
  • wysokiej kultury osobistej

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 4000 złotych brutto
  • stałe godziny pracy, wolne weekendy
  • bonus finansowy
  • szkolenie mające na celu wdrożenie do obowiązków zawodowych
  • możliwość codziennego wykorzystywania języka obcego w pracy
  • jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • podróże służbowe związane z wystawami targowymi

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Felczaka 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.