Wyszukaj spośród 12450 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki , łódzkie
Data: 02-12-0002, do końca 333 dni

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z personelem tymczasowym.

Opis stanowiska
ZADANIA:
  • Praca fizyczna - manualna na linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości
Wymagania
WYMAGANIA:
  • Zdolności manualne - zmysł techniczny
  • Gotowowść do pracy 3 zmianowej
  • Dokładność, rzetelność, sumienność
Oferujemy
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Stałą podstawę + dodatki+ premię
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Karta Multisport

Branża: Przemysł / Produkcja
Branża: Motoryzacja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie