To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Kierowca C+E LOBO SP. Z O.O. SP K.

  • Łódź, łódzkie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: łódzkie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Kierowca C+E
Pracodawca: LOBO SP. Z O.O. SP K.
Kraj: Polska , Region: łódzkie

Lobo HR jest agencją rekrutacyjna (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi. Aktualnie dla Naszego Klienta - firmy o niezwykle szerokiej gamie usług logistycznych - poszukujemy kandydata na stanowisko:

ZADANIA:

  • Organizowanie stanowiska pracy
  • Planowanie trasy przejazdu
  • Załadunek, rozładunek towarów
  • Zabezpieczenie ładunku
  • Czynności administracyjne związane z przewozem
  • Praca na obszarze Łodzi i woj. Łódzkim - codzienne powroty do domu

WYMAGAMY:

  • Doświadczenia zawodowego na pokrewnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Prawa jazdy C+E
  • Dyspozycyjności i solidności w pracy

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Szkolenie wstępne, oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę