Wyszukaj spośród 18906 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Holandia/CNC Turner

Lokalizacja: Den Bosch , Holandia
Data: 02-12-0002, do końca 505 dni

Poszukujemy osób z dobrym jeżykiem angielskim, także reszta ogłoszenia będzie po angielsku.

Opis stanowiska

We are looking for a Turner with experience in  CNC programming  in the machine with  FANUC. They must have experience with making different programs in a day.

Both work with production of single materials and some small series. very small to small materials (hand size ), max 12/15cm .

All kinds of materials.

Long term job.

Wymagania
  • At least 4+ years of recent working experience;
  • Be able to speak good English or German.
Oferujemy
  • All necessary accommodations will be provided and paid  by DON BV;
  • Each candidate has his own room and cooking facilities;
  • Candidates will be always registered at the health insurance office;
  • The worker will have all the support they need from us here in the NL and DE;
  • Transport and % holiday are included in the amount paid per week;
  • 40 hours /week 475/500,- Euro after tax.
Wymagane języki

angielski

Szukasz pracy jako Holandia/CNC Turner

Oferta pracy na stanowisku: Holandia/CNC Turner w miejscowości: Den Bosch jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HolandiaJobs lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Holandia/CNC Turner Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Ile lat pracy do emerytury?
Jaki należy posiadać staż pracy, by otrzymać emeryturę? Czy minimalna kwota
20/11/2018
Co bada lekarz medycyny pracy?
Obowiązek poddania się badaniom lekarskim dotyczy każdej osoby zatrudnionej na
20/11/2018
Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Zobacz wszystkie