To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Holandia/CNC Turner HolandiaJobs

  • Den Bosch, Holandia
  • Stanowisko: Specjalista
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Doświadczenie: 5 – 10 lat
  • Branża: Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Holandia

Holandia/CNC Turner
Pracodawca: HolandiaJobs
Kraj: Holandia

Poszukujemy osób z dobrym jeżykiem angielskim, także reszta ogłoszenia będzie po angielsku.

Opis stanowiska pracy

We are looking for a Turner with experience in  CNC programming  in the machine with  FANUC. They must have experience with making different programs in a day.

Both work with production of single materials and some small series. very small to small materials (hand size ), max 12/15cm .

All kinds of materials.

Long term job.

Wymagania stawiane kandydatom

  • At least 4+ years of recent working experience;
  • Be able to speak good English or German.

Nasza oferta

  • All necessary accommodations will be provided and paid  by DON BV;
  • Each candidate has his own room and cooking facilities;
  • Candidates will be always registered at the health insurance office;
  • The worker will have all the support they need from us here in the NL and DE;
  • Transport and % holiday are included in the amount paid per week;
  • 40 hours /week 475/500,- Euro after tax.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV