To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Inwentaryzacja 25-26.06 ul. Duńska Kadry Serwis Sp. z o.o.

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: zachodniopomorskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Inwentaryzacja 25-26.06 ul. Duńska
Pracodawca: Kadry Serwis Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: zachodniopomorskie

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta sklepu spożywczego, znajdującego się w Szczecinie, w okolicach ulicy Duńskiej poszukujemy chętnych do pracy przy wykładaniu towaru.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres e-mail wraz z numerem ref. INW/06/2017 lub kontakt telefoniczny.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

11779 – numer wpisu

Jest to oferta pracy tymczasowej.

Opis stanowiska pracy

  • ewidencja towaru znajdującego się na terenie marketu.

Wymagania stawiane kandydatom

  • chęć do pracy;
  • gotowość do pracy w nocy z niedzieli na poniedziałek w godzinach od 20:00 do 04:00.

Nasza oferta

  • atrakcyjną stawkę godzinową.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”