To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Holania/czereśnie HolandiaJobs

  • Utrecht, Holandia
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Rodzaj pracy: Kontrakt
  • Branża: Praca fizyczna, Rolnictwo
  • Kraj: Holandia

Holania/czereśnie
Pracodawca: HolandiaJobs
Kraj: Holandia

Holandiajobs jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy wpisaną do rejestru pod nr 10960.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy przy zbiorach czereśni.

Prosimy przesłać CV na adres e-mail lub o kontakt telefoniczny.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Nijmegen
Start: 26/06

Wymagania stawiane kandydatom

  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • zaangażowania i motywacji;
  • mile widziane prawo jazdy.

Nasza oferta

  • umowę na warunkach holenderskich;
  • ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie;
  • wynagrodzenie 9,43 euro brutto/ h;
  • wypłaty tygodniowe;
  • opiekę koordynatora

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV