Wyszukaj spośród 18241 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Holania/czereśnie

Lokalizacja: Utrecht , Holandia
Data: 02-12-0002, do końca 475 dni

Holandiajobs jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy wpisaną do rejestru pod nr 10960.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy przy zbiorach czereśni.

Prosimy przesłać CV na adres e-mail lub o kontakt telefoniczny.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Nijmegen
Start: 26/06

Wymagania
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • zaangażowania i motywacji;
  • mile widziane prawo jazdy.
Oferujemy
  • umowę na warunkach holenderskich;
  • ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie;
  • wynagrodzenie 9,43 euro brutto/ h;
  • wypłaty tygodniowe;
  • opiekę koordynatora

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie