Wyszukaj spośród 8656 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Holania/czereśnie
Lokalizacja: Utrecht , Holandia
Data: 02-12-0002, do końca 383 dni

Holandiajobs jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy wpisaną do rejestru pod nr 10960.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy przy zbiorach czereśni.

Prosimy przesłać CV na adres e-mail lub o kontakt telefoniczny.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Nijmegen
Start: 26/06

Wymagania
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • zaangażowania i motywacji;
  • mile widziane prawo jazdy.

CV

Oferujemy
  • umowę na warunkach holenderskich;
  • ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie;
  • wynagrodzenie 9,43 euro brutto/ h;
  • wypłaty tygodniowe;
  • opiekę koordynatora

Branża: Praca fizyczna
Branża: Rolnictwo

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zaległości urlopowe rosną
W 2017 roku aż o 100 proc. wzrosła liczba osób, które skorzystały z
23/07/2018
W Polsce będą pracować Filipińczycy
Rząd chce wprowadzić zmiany w zatrudnianiu cudzoziemców. Ma na myśli ułatwienia.
23/07/2018
Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Zobacz wszystkie