To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji - stałe zatrudnienie Marpol Sp. z o.o.

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Region: śląskie
  • Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Doświadczenie: Poniżej 1 roku
  • Branża: Kontrola jakości, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Pracownik produkcji - stałe zatrudnienie
Pracodawca: Marpol Sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: śląskie

Jesteśmy dużą firmą produkcyjną z kapitałem zagranicznym. Istniejemy na Polskim rynku od 2003 roku, działając w branży motoryzacyjnej, współpracując z wiodącymi producentami światowej motoryzacji.

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia? Szukasz nowych wyzwań? Czujesz się niedoceniany przez obecnego Pracodawcę? Nie czekaj - aplikuj !!!

W związku z budową nowego zakładu produkcyjnego oraz nowymi uruchomieniami poszukujemy: Pracownik produkcji - stałe zatrudnienie.

Opis stanowiska pracy

  • obsługa maszyn;
  • montaż detali;
  • pakowanie detali;
  • kontrola jakościowa produkowanych elementów.

Wymagania stawiane kandydatom

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (ośmiogodzinnym);
  • dokładność, sumienność;
  • mile widziane zdolności manualne.

Nasza oferta

  • zatrudnienie w oparciu o umowę, o pracę na pełen etat;
  • bezpłatny pakiet opieki medycznej dla Pracownika i jego najbliższych;
  • wynagrodzenie zasadnicze wraz z pakietem premii i dodatków;
  • dostęp do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. "Wczasy pod gruszą" Mikołajki dla dzieci, premia roczna);
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie;
  • 30 minutowa przerwa śniadaniowa;
  • łatwy dojazd: Bielsko - Biała ul. Grażyńskiego 141 lub Czechowice -Dziedzice ul. E. Orzeszkowej 30 (granica Bielsko-Biała/ Czechowice - Dziedzice przy ul. Konwojowej dojazd autobusem nr 19, 36 oraz nr 5 z Czechowic -Dziedzic, PKP, dojazd busem od strony Żywca aż do FCA)
  • możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy.

Ponadto prosimy o zamieszczenie informacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Marpol Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."