Wyszukaj spośród 18670 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Oborniki , wielkopolskie
Data: 02-12-0002, do końca 481 dni

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • praca z użyciem wózka widłowego
  • załadunek i rozładunek materiałów
  • kompletowanie zamówienia
  • wprowadzanie danych do systemu
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
Wymagania

WYMAGANIA

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • doświadczenie w obsłudze sprzętu przeładunkowego
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku.
  • umiejętność pracy w grupie
  • wykształcenie średnie lub zawodowe
Oferujemy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie na poziomie 13,50 - 15,50 złotych brutto za godzinę
  • atrakcyjny system premiowy
  • dowóz pracowniczy z miejscowości: Szamotuły, Połajewo, Obrzycko, Rogoźno, Murowana Goślina.

Szukasz pracy jako Operator wózka widłowego

Oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego w miejscowości: Oborniki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator wózka widłowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie