Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pakowacz z orzeczeniem

Lokalizacja: Radzionków , śląskie
Data: 02-12-0002, do końca 384 dni

Zakład Pracy Chronionej poszukuje pracowników. Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością (98% zatrudnionych stanowią pracownicy posiadający orzeczenia).
Chcesz stać się częścią zespołu, w którym docenia się Twoje działania? Przyjdź do nas!

STANOWISKO: Pakowacz orzeczeniem;
MIEJSCE PRACY: Radzionków, ul. Szybowa.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny. Proszę o przesłanie CV na adres e-mail wraz z informacją o orzeczeniu o niepełnosprawności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pakowanie produktów (branża wędliniarska),
  • inne prace związane z produkcją wyrobów wędliniarskich

GODZINY PRACY:

  • poniedziałek – piątek 06:00-14:00, 14:00-22:00
Wymagania
  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności;
  • książeczka SANEPID ( wymóg konieczny);
  • chęci do pracy;
  • niepełnosprawność nie może być przeszkodą w pracy przy produkcji spożywczej oraz przy pracy stojącej.

Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pełny etat;
  • praca na 2 zmiany;
  • wynagrodzenie: 1700 zł netto ( okres próbny) - 1800 zł netto ( po okresie próbnym) /do wypłaty;
  • przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej;
  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji.
Wymagane języki

polski

Wynagrodzenie
3000 PLN / Miesiąc

Branża: Łańcuch dostaw
Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie