Poszukiwana Opiekunka do 82-letniej Podopiecznej

Lokalizacja: 40219 Düsseldorf , Niemcy
Praca Poszukiwana Opiekunka do 82-letniej Podopiecznej

Poszukiwana Opiekunka do 82- letniej Podopiecznej. Pani w ciągu dnia stara się być samodzielna. Na miejscu jest mąż. Samodzielny, pomaga przy opiece nad żoną. Państwo mają miłe usposobienie.
Sklepy znajdują się blisko domu Podopiecznej, na miejscu jest internet. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka.

Obowiązki:
- pomoc Podopiecznej w codziennych obowiązkach;
- towarzyszenie w spacerach, zakupach, wizytach lekarskich;
- utrzymywanie porządku w domu Podopiecznej

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
- osoba niepaląca

Oferujemy

Oferujemy:
-wynagrodzenie wypłacane NA CZAS
-dokument A1 / karta EKUZ
-składki ZUS odprowadzane od 4263 zł brutto
-stabilną pracę na lata
-120 euro zwrotu kosztów podróży
-opieka koordynatora 24/7
-bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
-opiekę rzecznika pracownika;

Możliwość dodatkowego ubezpieczenia prywatnego GENERALI - koszt po stronie Pracownika.

Oferta jest ważna jeszcze 2445 dni

Gdzie szukać pracy jako Poszukiwana Opiekunka do 82-letniej Podopiecznej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Poszukiwana Opiekunka do 82-letniej Podopiecznej w miejscowości: 40219 Düsseldorf jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work Express Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Poszukiwana Opiekunka do 82-letniej Podopiecznej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Poszukiwana Opiekunka do 82-letniej Podopiecznej, praca w 40219 Düsseldorf dopasowana do Twoich wymagań.Work Express Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.