Kierowca

Lokalizacja: Piła , wielkopolskie
Praca Kierowca

Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie pojazdów mechanicznych
  • Dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny powierzonego sprzętu
  • Wypełnianie kart drogowych i dokumentacji eksploatacyjnej
  • Ręczny załadunek odpadów
  • Opróżnianie pojemników z odpadami
Wymagania

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii C
  • Min. 3 -letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych
  • Świadectwo kwalifikacji do przewozu rzeczy oraz ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • Znajomość przepisów o transporcie drogowym
  • Mile widziane uprawnienia ADR w zakresie podstawowym
  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
  • Kultura osobista w kontaktach z Klientem
Oferujemy

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Dostęp do pakietu socjalnego: ubezpieczenie medyczne, kartę sportową, ubezpieczenia grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Gdzie szukać pracy jako Kierowca

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierowca w miejscowości: Piła jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grupa ENERIS lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierowca Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca, praca w Piła dopasowana do Twoich wymagań.Grupa ENERIS praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.