Wyszukaj spośród 8042 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Stolarz - Niemcy

Lokalizacja: Niemcy , Niemcy
Data: 02-12-0002, do końca 435 dni

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Wycinanie elementów drewnianych (praca na produkcji okien)
  • Łączenie elementów za pomocą kleju, śrub, gwoździ lub zszywek
  • Szlifowanie, heblowanie, frezowanie
  • Oklejanie okien
Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • Możliwość wyjazdu na projekt własnym autem
Oferujemy

Oferujemy:

  • Długoterminową umowę o pracę
  • Zapewniamy zakwaterowanie w kraju oddelegowania
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Legalną pracę na terenie Niemiec
  • Stawkę godzinową 9,85 Euro brutto
  • A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania).

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie