To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Stolarz - Niemcy Work Express Sp. z o.o.

  • Niemcy, Niemcy
  • Stanowisko: Nie podano
  • Branża: Budownictwo, Praca fizyczna
  • Kraj: Niemcy

Stolarz - Niemcy
Pracodawca: Work Express Sp. z o.o.
Kraj: Niemcy

Obowiązki:

  • Wycinanie elementów drewnianych (praca na produkcji okien)
  • Łączenie elementów za pomocą kleju, śrub, gwoździ lub zszywek
  • Szlifowanie, heblowanie, frezowanie
  • Oklejanie okien

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • Możliwość wyjazdu na projekt własnym autem

Oferujemy:

  • Długoterminową umowę o pracę
  • Zapewniamy zakwaterowanie w kraju oddelegowania
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Legalną pracę na terenie Niemiec
  • Stawkę godzinową 9,85 Euro brutto
  • A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania).

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!