Wyszukaj spośród 8042 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Health and Safety Officer

Lokalizacja:
Data: 02-12-0002, do końca 435 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, specjalizującego się w instalowaniu wszelkiego rodzaju systemów regałowych dla większości dużych producentów światowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • zapewnianie nadzoru w kwestii przestrzegania bezpieczeństwa i higieny pracy
  • opracowywanie możliwego ryzyka zawodowego
  • korygowanie naruszeń i zapobieganie licznym zagrożeniom
  • współpraca podczas możliwych dochodzeń w sprawie obrażeń zawodowych
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami
Wymagania

WYMAGAMY

  • wykształcenie techniczne kierunkowe
  • kompetencje zawodowe w zakresie zapobiegania zagrożeniom
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2 minimum)
  • znajomość obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • samodzielne stanowisko stwarzające duże możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwość codziennego wykorzystywania języka obcego w pracy
  • służbowy telefon

Branża: Administracja biurowa
Branża: BHP / Ochrona środowiska

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie