To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik Magazynu Kolporter Sp. z o.o. s.k.

  • Mościska, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Łańcuch dostaw, Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Pracownik Magazynu
Pracodawca: Kolporter Sp. z o.o. s.k.
Kraj: Polska , Region: mazowieckie

Magazyn Centralny Departamentu Dystrybucji Prasy Kolportera to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Dysponujemy powierzchnią 10 000 m kw., każdego dnia przygotowuje wysyłką dostaw prasy do oddziałów terenowych Kolportera, zlokalizowanych na obszarze całego kraju. Wszelkie niezbędne narzędzia, nowoczesne wyposażenie oraz autorskie systemy informatyczne gwarantują osobom zatrudnionym w Magazynie Centralnym maksymalny komfort pracy.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

ZADANIA:
• kompletacja i wydawanie towarów,
• rozładunek i załadunek towarów,
• składowanie towarów wg. ustalonych zasad,
• dbałość o porządek w magazynie.

DO REALIZACJI ZADAŃ NIEZBĘDNE BĘDĄ:
• zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej,
• gotowości do świadczenia pracy w godzinach: 06:30-14:30,
• odpowiedzialności i samodzielność w działaniu,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym.

ZALEŻY NAM NA NASZYCH PRACOWNIKACH DLATEGO TEŻ ZAPEWNIAMY:
• umowę o pracę na pełny etat,
• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + miesięczna premia, uzależniona od zaangażowania Pracownika),
• świadczenia z funduszu socjalnego, w tym bony świąteczne,
• możliwość uzyskania dodatkowych bonusów (m.in. nagrody, wyróżnienia, dodatki).

Wszystkim nowozatrudnionym osobom gwarantujemy szkolenie wdrożeniowe.